Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0