Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0