Movies
Ratings
119 Cinderella ManRated ★ 3.5 Cinderella ManRated ★ 3.5
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
 Crows Zero IIRated ★ 4.0 Crows Zero IIRated ★ 4.0
 War of the WorldsRated ★ 2.5 War of the WorldsRated ★ 2.5
 Hide and SeekRated ★ 3.0 Hide and SeekRated ★ 3.0
 Cold EyesRated ★ 4.0 Cold EyesRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 3.5 The Face ReaderRated ★ 3.5
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
 Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5 Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
 VolcanoRated ★ 3.5 VolcanoRated ★ 3.5
 Edge of TomorrowRated ★ 4.0 Edge of TomorrowRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 3.5 FrozenRated ★ 3.5
 FlippedRated ★ 3.5 FlippedRated ★ 3.5
 Be With YouRated ★ 3.5 Be With YouRated ★ 3.5
 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 3.0 InceptionRated ★ 3.0
 The Day After TomorrowRated ★ 2.5 The Day After TomorrowRated ★ 2.5
 Never Back DownRated ★ 4.0 Never Back DownRated ★ 4.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5