Movies
Ratings
60
Kick-AssRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TroyRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0