Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0