Movies
Ratings
229
Legends of the FallRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
After the RainRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5