Movies
Ratings
50
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 2.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0