Movies
Ratings
427
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.0