Movies
Ratings
1027- Murder ReportRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
The AccountantRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Accountant 2Rated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 1.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 2.5
Full TimeRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5