Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0