Movies
Ratings
46
Still AliceRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0