Movies
Ratings
280
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5