Movies
Ratings
51
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5