Movies
Ratings
123
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0