Movies
Ratings
166
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
UsRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 1.5