Movies
Ratings
55
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Samurai FictionRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0