Movies
Ratings
75
The Truman ShowRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0