Movies
Ratings
25
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5