Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 2.0
All Good ThingsRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0