Movies
Ratings
36
ChangelingRated ★ 3.0
BabelRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
A Boy's SisterRated ★ 3.0
My SonRated ★ 2.5
A Better LifeRated ★ 3.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0