Movies
Ratings
52
In TimeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0