Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0