Titles you rated
Le HavreRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0