Titles you rated
 Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5 Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
 Life Is BeautifulRated ★ 5.0 Life Is BeautifulRated ★ 5.0
 The ConjuringRated ★ 4.0 The ConjuringRated ★ 4.0
 The Lion KingRated ★ 5.0 The Lion KingRated ★ 5.0
 Men in BlackRated ★ 5.0 Men in BlackRated ★ 5.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 5.0 Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 MulanRated ★ 4.0 MulanRated ★ 4.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
 The Way HomeRated ★ 5.0 The Way HomeRated ★ 5.0
 The NotebookRated ★ 4.0 The NotebookRated ★ 4.0
 I Am SamRated ★ 5.0 I Am SamRated ★ 5.0
 Memories of MurderRated ★ 4.0 Memories of MurderRated ★ 4.0
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
 If OnlyRated ★ 5.0 If OnlyRated ★ 5.0