Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0