Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0