Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0