Titles you rated
Born to Be BlueRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0