Movies
Ratings
19
Begin AgainRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 0.5
Home AloneRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0