Movies
Ratings
853
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The MayorRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5