Titles you rated
V.I.P.Rated ★ 2.5
The Last AirbenderRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5