Movies
Ratings
192
The Terror LiveRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
All My Friends Are DeadRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
The BindingRated ★ 1.5
PawnRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0