Titles you rated
The MercilessRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 4.0
Marvin's RoomRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Pat & MatRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.5