Movies
Ratings
141
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
BraveRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MoonRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0