Movies
Ratings
344
La La LandRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 2.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0