Movies
Ratings
21
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0