Titles you rated
Drunken MasterRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5