Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5