Movies
Ratings
328
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
A Hard Day's NightRated ★ 3.0
Yellow SubmarineRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0