Movies
Ratings
20
PunchRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0