Movies
Ratings
20
Point BreakRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0