Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
MossRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.0
ConcussionRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0