Movies
Ratings
425
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Trip to Squash LandRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The PianoRated ★ 2.0- The WidowRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5