Movies
Ratings
20
LeonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0