Titles you rated
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.0