Titles you rated
Red DragonRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0