Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0