Movies
Ratings
577
Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 2.5
The Platform 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 2.0
RansomedRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0