Movies
Ratings
49 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
 OldboyRated ★ 2.0 OldboyRated ★ 2.0
 The HostRated ★ 3.5 The HostRated ★ 3.5
 The Sixth SenseRated ★ 3.5 The Sixth SenseRated ★ 3.5
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
 Finding NemoRated ★ 4.0 Finding NemoRated ★ 4.0
 Alice in WonderlandRated ★ 1.5 Alice in WonderlandRated ★ 1.5
 FrozenRated ★ 1.0 FrozenRated ★ 1.0
 The AvengersRated ★ 1.0 The AvengersRated ★ 1.0
 TitanicRated ★ 2.5 TitanicRated ★ 2.5
 The Cat ReturnsRated ★ 2.0 The Cat ReturnsRated ★ 2.0
 Black SwanRated ★ 2.5 Black SwanRated ★ 2.5
 Love ActuallyRated ★ 3.0 Love ActuallyRated ★ 3.0
 Notting HillRated ★ 2.5 Notting HillRated ★ 2.5
 ClickRated ★ 0.5 ClickRated ★ 0.5
 The Time Traveler's WifeRated ★ 1.0 The Time Traveler's WifeRated ★ 1.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
 QuickRated ★ 1.5 QuickRated ★ 1.5
 Billy ElliotRated ★ 3.0 Billy ElliotRated ★ 3.0