Movies
Ratings
22
OldboyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5